LNX2G332MSEG
NichiconNichicon
LNX2G332MSEG Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNX2G332MSEG
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNX2G332MSEG.pdf2.LNX2G332MSEG.pdf3.LNX2G332MSEG.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
LNX2G332MSEG specifikacijos
Dalies numeris LNX2G332MSEG Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1764 pcs Duomenų lapas 1.LNX2G332MSEG.pdf2.LNX2G332MSEG.pdf3.LNX2G332MSEG.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 2.500" Dia (63.50mm)
Serija LNX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 12.9A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 18.06A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Kiti vardai 493-9131
LNX2G332MSEG-ND
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 1.126" (28.60mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 5.236" (133.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 3300µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C
Talpa 3300µF Programos General Purpose