LNX2G272MSEHBN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNX2G272MSEHBN
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 2700UF 20% 400V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNX2G272MSEHBN.pdf2.LNX2G272MSEHBN.pdf3.LNX2G272MSEHBN.pdf
  • Pranešimas
LNX2G272MSEHBN specifikacijos
Dalies numeris LNX2G272MSEHBN Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 2700UF 20% 400V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1686 pcs Duomenų lapas 1.LNX2G272MSEHBN.pdf2.LNX2G272MSEHBN.pdf3.LNX2G272MSEHBN.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.000" Dia (76.20mm)
Serija LNX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 8.1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 11.34A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) Aukštis - sėdi (maks.) 3.661" (93.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 2700µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C
Talpa 2700µF Programos General Purpose