LNX2G103MSEJBB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNX2G103MSEJBB
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 10000UF 20% 400V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNX2G103MSEJBB.pdf2.LNX2G103MSEJBB.pdf3.LNX2G103MSEJBB.pdf
Akcijų būklė 702 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 702 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
LNX2G103MSEJBB specifikacijos
Dalies numeris LNX2G103MSEJBB Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 10000UF 20% 400V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 702 pcs Duomenų lapas 1.LNX2G103MSEJBB.pdf2.LNX2G103MSEJBB.pdf3.LNX2G103MSEJBB.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.543" Dia (90.00mm)
Serija LNX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 22.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 31.08A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) Aukštis - sėdi (maks.) 6.811" (173.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 10000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C
Talpa 10000µF Programos General Purpose