LNX2G103MSEHBB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNX2G103MSEHBB
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 10000UF 20% 400V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNX2G103MSEHBB.pdf2.LNX2G103MSEHBB.pdf3.LNX2G103MSEHBB.pdf
Akcijų būklė 667 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 667 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
LNX2G103MSEHBB specifikacijos
Dalies numeris LNX2G103MSEHBB Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 10000UF 20% 400V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 667 pcs Duomenų lapas 1.LNX2G103MSEHBB.pdf2.LNX2G103MSEHBB.pdf3.LNX2G103MSEHBB.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.000" Dia (76.20mm)
Serija LNX Sraigtasparnis @ žemos dažnio 22.7A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 31.78A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) Aukštis - sėdi (maks.) 8.780" (223.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 10000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 20000 Hrs @ 85°C
Talpa 10000µF Programos General Purpose