LNU2W822MSEHBN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNU2W822MSEHBN
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 8200UF 20% 450V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNU2W822MSEHBN.pdf2.LNU2W822MSEHBN.pdf3.LNU2W822MSEHBN.pdf
Akcijų būklė 694 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 694 pcs
  • Pranešimas
LNU2W822MSEHBN specifikacijos
Dalies numeris LNU2W822MSEHBN Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 8200UF 20% 450V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 694 pcs Duomenų lapas 1.LNU2W822MSEHBN.pdf2.LNU2W822MSEHBN.pdf3.LNU2W822MSEHBN.pdf
Įtampa - Įvertinta 450V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.000" Dia (76.20mm)
Serija LNU Sraigtasparnis @ žemos dažnio 25.7A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 35.98A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) Aukštis - sėdi (maks.) 7.795" (198.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 8200µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C
Talpa 8200µF Programos General Purpose