LNU2W682MSEJBN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNU2W682MSEJBN
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNU2W682MSEJBN.pdf2.LNU2W682MSEJBN.pdf3.LNU2W682MSEJBN.pdf
Akcijų būklė 761 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 761 pcs
  • Pranešimas
LNU2W682MSEJBN specifikacijos
Dalies numeris LNU2W682MSEJBN Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 761 pcs Duomenų lapas 1.LNU2W682MSEJBN.pdf2.LNU2W682MSEJBN.pdf3.LNU2W682MSEJBN.pdf
Įtampa - Įvertinta 450V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.543" Dia (90.00mm)
Serija LNU Sraigtasparnis @ žemos dažnio 22.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 31.5A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) Aukštis - sėdi (maks.) 5.039" (128.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 6800µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C
Talpa 6800µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LNU2W682MSEJ
LNU2W682MSEJ
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW