LNT2W822MSEJBN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNT2W822MSEJBN
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 8200UF 20% 450V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNT2W822MSEJBN.pdf2.LNT2W822MSEJBN.pdf3.LNT2W822MSEJBN.pdf
Akcijų būklė 463 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 463 pcs
  • Pranešimas
LNT2W822MSEJBN specifikacijos
Dalies numeris LNT2W822MSEJBN Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 8200UF 20% 450V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 463 pcs Duomenų lapas 1.LNT2W822MSEJBN.pdf2.LNT2W822MSEJBN.pdf3.LNT2W822MSEJBN.pdf
Įtampa - Įvertinta 450V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.543" Dia (90.00mm)
Serija LNT Sraigtasparnis @ žemos dažnio 32.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 45.5A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) Aukštis - sėdi (maks.) 7.598" (193.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 8200µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C
Talpa 8200µF Programos General Purpose