LNT2W562MSEHBN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNT2W562MSEHBN
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNT2W562MSEHBN.pdf2.LNT2W562MSEHBN.pdf3.LNT2W562MSEHBN.pdf
Akcijų būklė 719 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 719 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
LNT2W562MSEHBN specifikacijos
Dalies numeris LNT2W562MSEHBN Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 5600UF 20% 450V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 719 pcs Duomenų lapas 1.LNT2W562MSEHBN.pdf2.LNT2W562MSEHBN.pdf3.LNT2W562MSEHBN.pdf
Įtampa - Įvertinta 450V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.000" Dia (76.20mm)
Serija LNT Sraigtasparnis @ žemos dažnio 26.4A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 36.96A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) Aukštis - sėdi (maks.) 7.598" (193.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 5600µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C
Talpa 5600µF Programos General Purpose