LNT2V223MSEKBN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNT2V223MSEKBN
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 22000UF 20% 350V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNT2V223MSEKBN.pdf2.LNT2V223MSEKBN.pdf3.LNT2V223MSEKBN.pdf
Akcijų būklė 289 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 289 pcs
  • Pranešimas
LNT2V223MSEKBN specifikacijos
Dalies numeris LNT2V223MSEKBN Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 22000UF 20% 350V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 289 pcs Duomenų lapas 1.LNT2V223MSEKBN.pdf2.LNT2V223MSEKBN.pdf3.LNT2V223MSEKBN.pdf
Įtampa - Įvertinta 350V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.937" Dia (100.00mm)
Serija LNT Sraigtasparnis @ žemos dažnio 48A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 67.2A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 1.634" (41.50mm) Aukštis - sėdi (maks.) 10.000" (254.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 22000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C
Talpa 22000µF Programos General Purpose