LNT2V153MSEJBN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNT2V153MSEJBN
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 15000UF 20% 350V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNT2V153MSEJBN.pdf2.LNT2V153MSEJBN.pdf3.LNT2V153MSEJBN.pdf
Akcijų būklė 451 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 451 pcs
  • Pranešimas
LNT2V153MSEJBN specifikacijos
Dalies numeris LNT2V153MSEJBN Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 15000UF 20% 350V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 451 pcs Duomenų lapas 1.LNT2V153MSEJBN.pdf2.LNT2V153MSEJBN.pdf3.LNT2V153MSEJBN.pdf
Įtampa - Įvertinta 350V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.543" Dia (90.00mm)
Serija LNT Sraigtasparnis @ žemos dažnio 42.9A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 60.06A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) Aukštis - sėdi (maks.) 8.780" (223.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 15000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 105°C
Talpa 15000µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LNT2V123MSEJBN
LNT2V123MSEJBN
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 12000UF 20% 350V SCREW
Sandelyje: 553 pcs
parsisiųsti: LNT2V123MSEJBN.pdf
RFQ
LNT2V222MSEFBN
LNT2V222MSEFBN
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 2200UF 20% 350V SCREW
Sandelyje: 1629 pcs
parsisiųsti: LNT2V222MSEFBN.pdf
RFQ
LNT2V153MSEJ
LNT2V153MSEJ
apibūdinimas: CAP ALUM 15000UF 20% 350V SCREW