LNT2H392MSEHBB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNT2H392MSEHBB
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 3900UF 20% 500V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNT2H392MSEHBB.pdf2.LNT2H392MSEHBB.pdf3.LNT2H392MSEHBB.pdf
Akcijų būklė 698 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 698 pcs
  • Pranešimas
LNT2H392MSEHBB specifikacijos
Dalies numeris LNT2H392MSEHBB Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 3900UF 20% 500V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 698 pcs Duomenų lapas 1.LNT2H392MSEHBB.pdf2.LNT2H392MSEHBB.pdf3.LNT2H392MSEHBB.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.000" Dia (76.20mm)
Serija LNT Sraigtasparnis @ žemos dažnio 14.1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 19.74A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) Aukštis - sėdi (maks.) 6.024" (153.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 3900µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 3900µF Programos General Purpose