LNT2H332MSEHBN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNT2H332MSEHBN
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 3300UF 20% 500V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNT2H332MSEHBN.pdf2.LNT2H332MSEHBN.pdf3.LNT2H332MSEHBN.pdf
Akcijų būklė 813 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 813 pcs
  • Pranešimas
LNT2H332MSEHBN specifikacijos
Dalies numeris LNT2H332MSEHBN Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 3300UF 20% 500V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 813 pcs Duomenų lapas 1.LNT2H332MSEHBN.pdf2.LNT2H332MSEHBN.pdf3.LNT2H332MSEHBN.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.000" Dia (76.20mm)
Serija LNT Sraigtasparnis @ žemos dažnio 13A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 18.2A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) Aukštis - sėdi (maks.) 6.024" (153.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 3300µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 3300µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LNT2H392MSEH
LNT2H392MSEH
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 3900UF 20% 500V SCREW
Sandelyje: 639 pcs
parsisiųsti: LNT2H392MSEH.pdf
RFQ
LNT2H471MSEFBB
LNT2H471MSEFBB
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 470UF 20% 500V SCREW
Sandelyje: 2117 pcs
parsisiųsti: LNT2H471MSEFBB.pdf
RFQ
LNT2H332MSEH
LNT2H332MSEH
apibūdinimas: CAP ALUM 3300UF 20% 500V SCREW