LNR1V154MSEB
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNR1V154MSEB
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 150000UF 20% 35V SCREW
Duomenų lapai: LNR1V154MSEB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
LNR1V154MSEB specifikacijos
Dalies numeris LNR1V154MSEB Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 150000UF 20% 35V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1678 pcs Duomenų lapas LNR1V154MSEB.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 2.500" Dia (63.50mm)
Serija LNR Sraigtasparnis @ žemos dažnio 14.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 16.675A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Chassis Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 1.126" (28.60mm)
Aukštis - sėdi (maks.) 4.055" (103.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 150000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Talpa 150000µF