LNR1V104MSEB
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNR1V104MSEB
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 100000UF 20% 35V SCREW
Duomenų lapai: LNR1V104MSEB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
LNR1V104MSEB specifikacijos
Dalies numeris LNR1V104MSEB Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 100000UF 20% 35V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 2101 pcs Duomenų lapas LNR1V104MSEB.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 2.008" Dia (51.00mm)
Serija LNR Sraigtasparnis @ žemos dažnio 13.6A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 15.64A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Chassis Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.866" (22.00mm)
Aukštis - sėdi (maks.) 4.843" (123.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 100000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Talpa 100000µF