LNK2H822MSEJBN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNK2H822MSEJBN
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 8200UF 20% 500V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNK2H822MSEJBN.pdf2.LNK2H822MSEJBN.pdf3.LNK2H822MSEJBN.pdf
Akcijų būklė 465 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 465 pcs
  • Pranešimas
LNK2H822MSEJBN specifikacijos
Dalies numeris LNK2H822MSEJBN Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 8200UF 20% 500V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 465 pcs Duomenų lapas 1.LNK2H822MSEJBN.pdf2.LNK2H822MSEJBN.pdf3.LNK2H822MSEJBN.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.543" Dia (90.00mm)
Serija LNK Sraigtasparnis @ žemos dažnio 24.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 34.3A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) Aukštis - sėdi (maks.) 7.598" (193.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 8200µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Talpa 8200µF Programos General Purpose