LNK2H682MSEJBB
NichiconNichicon
Nichicon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNK2H682MSEJBB
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 6800UF 20% 500V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNK2H682MSEJBB.pdf2.LNK2H682MSEJBB.pdf3.LNK2H682MSEJBB.pdf
Akcijų būklė 443 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 443 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
LNK2H682MSEJBB specifikacijos
Dalies numeris LNK2H682MSEJBB Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 6800UF 20% 500V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 443 pcs Duomenų lapas 1.LNK2H682MSEJBB.pdf2.LNK2H682MSEJBB.pdf3.LNK2H682MSEJBB.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.543" Dia (90.00mm)
Serija LNK Sraigtasparnis @ žemos dažnio 21.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 29.68A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) Aukštis - sėdi (maks.) 6.811" (173.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 6800µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Talpa 6800µF Programos General Purpose