LNC2V122MSEFBB
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNC2V122MSEFBB
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 1200UF 20% 350V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNC2V122MSEFBB.pdf2.LNC2V122MSEFBB.pdf3.LNC2V122MSEFBB.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
LNC2V122MSEFBB specifikacijos
Dalies numeris LNC2V122MSEFBB Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 1200UF 20% 350V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 2497 pcs Duomenų lapas 1.LNC2V122MSEFBB.pdf2.LNC2V122MSEFBB.pdf3.LNC2V122MSEFBB.pdf
Įtampa - Įvertinta 350V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 2.008" Dia (51.00mm)
Serija LNC Sraigtasparnis @ žemos dažnio 8.6A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 12.04A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.866" (22.00mm) Aukštis - sėdi (maks.) 2.480" (63.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 1200µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Talpa 1200µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LNC2V123MSEHBB
LNC2V123MSEHBB
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 12000UF 20% 350V SCREW
Sandelyje: 821 pcs
parsisiųsti: LNC2V123MSEHBB.pdf
RFQ
LNC2V123MSEH
LNC2V123MSEH
Gamintojai: Nichicon
Sandelyje: 903 pcs
parsisiųsti: LNC2V123MSEH.pdf
RFQ
LNC2V122MSEF
LNC2V122MSEF
apibūdinimas: CAP ALUM 1200UF 20% 350V SCREW