LNC2V103MTEH
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNC2V103MTEH
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNC2V103MTEH.pdf2.LNC2V103MTEH.pdf3.LNC2V103MTEH.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
LNC2V103MTEH specifikacijos
Dalies numeris LNC2V103MTEH Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 10000UF 20% 350V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1054 pcs Duomenų lapas 1.LNC2V103MTEH.pdf2.LNC2V103MTEH.pdf3.LNC2V103MTEH.pdf
Įtampa - Įvertinta 350V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.000" Dia (76.20mm)
Serija LNC Sraigtasparnis @ žemos dažnio 25.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 35.28A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) Aukštis - sėdi (maks.) 5.433" (138.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 10000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Talpa 10000µF Programos General Purpose