LNC2G822MTEJ
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNC2G822MTEJ
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 8200UF 20% 400V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNC2G822MTEJ.pdf2.LNC2G822MTEJ.pdf3.LNC2G822MTEJ.pdf
Akcijų būklė 804 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 804 pcs
  • Pranešimas
LNC2G822MTEJ specifikacijos
Dalies numeris LNC2G822MTEJ Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 8200UF 20% 400V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 804 pcs Duomenų lapas 1.LNC2G822MTEJ.pdf2.LNC2G822MTEJ.pdf3.LNC2G822MTEJ.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.543" Dia (90.00mm)
Serija LNC Sraigtasparnis @ žemos dažnio 29.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 41.3A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) Aukštis - sėdi (maks.) 4.252" (108.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 8200µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Talpa 8200µF Programos General Purpose