LNC2G822MSEJ
NichiconNichicon
LNC2G822MSEJ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNC2G822MSEJ
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 8200UF 20% 400V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNC2G822MSEJ.pdf2.LNC2G822MSEJ.pdf3.LNC2G822MSEJ.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 887 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 887 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
LNC2G822MSEJ specifikacijos
Dalies numeris LNC2G822MSEJ Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 8200UF 20% 400V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 887 pcs Duomenų lapas 1.LNC2G822MSEJ.pdf2.LNC2G822MSEJ.pdf3.LNC2G822MSEJ.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.543" Dia (90.00mm)
Serija LNC Sraigtasparnis @ žemos dažnio 29.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 41.3A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals Kiti vardai 493-8783
LNC2G822MSEJ-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 1.252" (31.80mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 4.252" (108.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 8200µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Talpa 8200µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LNC2G822MSEJBN
LNC2G822MSEJBN
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 8200UF 20% 400V SCREW