LNC2G222MSEFBN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNC2G222MSEFBN
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNC2G222MSEFBN.pdf2.LNC2G222MSEFBN.pdf3.LNC2G222MSEFBN.pdf
  • Pranešimas
LNC2G222MSEFBN specifikacijos
Dalies numeris LNC2G222MSEFBN Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 2200UF 20% 400V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1867 pcs Duomenų lapas 1.LNC2G222MSEFBN.pdf2.LNC2G222MSEFBN.pdf3.LNC2G222MSEFBN.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 2.008" Dia (51.00mm)
Serija LNC Sraigtasparnis @ žemos dažnio 13A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 18.2A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.866" (22.00mm) Aukštis - sėdi (maks.) 4.055" (103.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 2200µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Talpa 2200µF Programos General Purpose