LNC2G183MSEJBN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LNC2G183MSEJBN
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 18000UF 20% 400V SCREW
Duomenų lapai: 1.LNC2G183MSEJBN.pdf2.LNC2G183MSEJBN.pdf3.LNC2G183MSEJBN.pdf
Akcijų būklė 527 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 527 pcs
  • Pranešimas
LNC2G183MSEJBN specifikacijos
Dalies numeris LNC2G183MSEJBN Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 18000UF 20% 400V SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 527 pcs Duomenų lapas 1.LNC2G183MSEJBN.pdf2.LNC2G183MSEJBN.pdf3.LNC2G183MSEJBN.pdf
Įtampa - Įvertinta 400V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.543" Dia (90.00mm)
Serija LNC Sraigtasparnis @ žemos dažnio 48.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 67.48A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Paketas / dėžutė Radial, Can - Screw Terminals
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 29 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.252" (31.80mm) Aukštis - sėdi (maks.) 8.189" (208.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 18000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Talpa 18000µF Programos General Purpose