LGJ2E271MELC15
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LGJ2E271MELC15
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP
Duomenų lapai: 1.LGJ2E271MELC15.pdf2.LGJ2E271MELC15.pdf
  • Pranešimas
LGJ2E271MELC15 specifikacijos
Dalies numeris LGJ2E271MELC15 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 30127 pcs Duomenų lapas 1.LGJ2E271MELC15.pdf2.LGJ2E271MELC15.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.378" Dia (35.00mm)
Serija LGJ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.5A @ 50kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 31 Weeks Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.669" (17.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 270µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Talpa 270µF