LGJ2E221MELB15
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LGJ2E221MELB15
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP
Duomenų lapai: 1.LGJ2E221MELB15.pdf2.LGJ2E221MELB15.pdf
  • Pranešimas
LGJ2E221MELB15 specifikacijos
Dalies numeris LGJ2E221MELB15 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 30319 pcs Duomenų lapas 1.LGJ2E221MELB15.pdf2.LGJ2E221MELB15.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.378" Dia (35.00mm)
Serija LGJ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 900mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.35A @ 50kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.669" (17.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -
Išsamus aprašymas 220µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C Talpa 220µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LGJ2E181MELA
LGJ2E181MELA
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP ALUM 180UF 20% 250V SNAP
Sandelyje: 48791 pcs
parsisiųsti: LGJ2E181MELA.pdf
RFQ
LGJ2E181MELZ20
LGJ2E181MELZ20
Gamintojai: Nichicon
Sandelyje: 70635 pcs
parsisiųsti: LGJ2E181MELZ20.pdf
RFQ
LGJ2E221MELB
LGJ2E221MELB
apibūdinimas: CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP