LAQ2P821MELC40
NichiconNichicon
LAQ2P821MELC40 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LAQ2P821MELC40
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 820UF 20% 220V SNAP
Duomenų lapai: 1.LAQ2P821MELC40.pdf2.LAQ2P821MELC40.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LAQ2P821MELC40 specifikacijos
Dalies numeris LAQ2P821MELC40 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 820UF 20% 220V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 20422 pcs Duomenų lapas 1.LAQ2P821MELC40.pdf2.LAQ2P821MELC40.pdf
Įtampa - Įvertinta 220V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.378" Dia (35.00mm)
Serija LAQ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.11A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.532A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai 493-7541
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.654" (42.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 820µF 220V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 820µF Programos General Purpose