LAQ2P471MELC25
NichiconNichicon
LAQ2P471MELC25 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LAQ2P471MELC25
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP ALUM 470UF 20% 220V SNAP
Duomenų lapai: 1.LAQ2P471MELC25.pdf2.LAQ2P471MELC25.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
LAQ2P471MELC25 specifikacijos
Dalies numeris LAQ2P471MELC25 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP ALUM 470UF 20% 220V SNAP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 26319 pcs Duomenų lapas 1.LAQ2P471MELC25.pdf2.LAQ2P471MELC25.pdf
Įtampa - Įvertinta 220V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.378" Dia (35.00mm)
Serija LAQ Sraigtasparnis @ žemos dažnio 1.45A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.74A @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can - Snap-In Kiti vardai 493-7615
Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 31 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 470µF 220V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 470µF Programos General Purpose