F951C156KSAAQ2
NichiconNichicon
F951C156KSAAQ2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F951C156KSAAQ2
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP TANT 15UF 16V 10% 1206
Duomenų lapai: F951C156KSAAQ2.pdf
  • Pranešimas
F951C156KSAAQ2 specifikacijos
Dalies numeris F951C156KSAAQ2 Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP TANT 15UF 16V 10% 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 178322 pcs Duomenų lapas F951C156KSAAQ2.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 16V
Įveskite Conformal Coated Tolerancija 15µF
Paviršiaus kalno žemės dydis - Tiekėjo prietaisų paketas S
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija F95, Frameless™
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 1206 (3216 Metric)
Kiti vardai 493-4272-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas F951C156KSAAQ2 Lifetime @ Temp. 2 Ohm
Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm) funkcijos General Purpose
Išplėstas aprašymas 15µF ±10% Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V 1206 (3216 Metric) 2 Ohm ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10%
apibūdinimas CAP TANT 15UF 16V 10% 1206 Programos -