F951C155MPAAQ2
AVX CorporationAVX Corporation
F951C155MPAAQ2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F951C155MPAAQ2
Gamintojas / Gamintojas: AVX Corporation
Prekės aprašymas CAP TANT 1.5UF 16V 20% 0805
Duomenų lapai: F951C155MPAAQ2.pdf
  • Pranešimas
F951C155MPAAQ2 specifikacijos
Dalies numeris F951C155MPAAQ2 Gamintojas AVX Corporation
apibūdinimas CAP TANT 1.5UF 16V 20% 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 545195 pcs Duomenų lapas F951C155MPAAQ2.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Įveskite Conformal Coated
Tolerancija ±20% Dydis / Matmenys 0.087" L x 0.049" W (2.20mm x 1.25mm)
Serija F95, Frameless™ Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai F951C155MPAAQ2AVX
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
Gamintojo dydžio kodas P Lifetime @ Temp. -
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.047" (1.20mm) funkcijos General Purpose
Gedimo greitis - ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 8 Ohm
Išsamus aprašymas 1.5µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 16V 0805 (2012 Metric) 8 Ohm Talpa 1.5µF