F931E475MAA
NichiconNichicon
F931E475MAA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F931E475MAA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP TANT 4.7UF 25V 20% 1206
Duomenų lapai: F931E475MAA.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
F931E475MAA specifikacijos
Dalies numeris F931E475MAA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP TANT 4.7UF 25V 20% 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 85995 pcs Duomenų lapas F931E475MAA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 25V
Įveskite Molded Tolerancija 4.7µF
Paviršiaus kalno žemės dydis - Tiekėjo prietaisų paketas A
Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija F93
RoHS statusas Cut Tape (CT) Polarizacija 1206 (3216 Metric)
Kiti vardai 493-5784-1 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas F931E475MAA Lifetime @ Temp. 4 Ohm
Aukštis - sėdi (maks.) 0.071" (1.80mm) funkcijos General Purpose
Išplėstas aprašymas 4.7µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 25V 1206 (3216 Metric) 4 Ohm ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20%
apibūdinimas CAP TANT 4.7UF 25V 20% 1206 Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
F931E475MAA
F931E475MAA
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP TANT 4.7UF 25V 20% 1206
Sandelyje: 247299 pcs
parsisiųsti: F931E475MAA.pdf
RFQ
F931E475MBA
F931E475MBA
Gamintojai: AVX Corporation
apibūdinimas: CAP TANT 4.7UF 25V 20% 1411
Sandelyje: 513582 pcs
parsisiųsti: F931E475MBA.pdf
RFQ
F931E475KBA
F931E475KBA
Gamintojai: Nichicon
apibūdinimas: CAP TANT 4.7UF 25V 10% 1411