F931E475KBA
NichiconNichicon
F931E475KBA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: F931E475KBA
Gamintojas / Gamintojas: Nichicon
Prekės aprašymas CAP TANT 4.7UF 25V 10% 1411
Duomenų lapai: F931E475KBA.pdf
  • Pranešimas
F931E475KBA specifikacijos
Dalies numeris F931E475KBA Gamintojas Nichicon
apibūdinimas CAP TANT 4.7UF 25V 10% 1411 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 347895 pcs Duomenų lapas F931E475KBA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 25V
Įveskite Molded Tolerancija 4.7µF
Paviršiaus kalno žemės dydis - Tiekėjo prietaisų paketas B
Dydis / Matmenys 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) Serija F93
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Polarizacija 1411 (3528 Metric)
Kiti vardai 493-4187-2 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas F931E475KBA Lifetime @ Temp. 2.8 Ohm
Aukštis - sėdi (maks.) 0.083" (2.10mm) funkcijos General Purpose
Išplėstas aprašymas 4.7µF ±10% Molded Tantalum Capacitors 25V 1411 (3528 Metric) 2.8 Ohm ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10%
apibūdinimas CAP TANT 4.7UF 25V 10% 1411 Programos -