RB520S30,115
NexperiaNexperia
Nexperia
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RB520S30,115
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523
Duomenų lapai: RB520S30,115.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RB520S30,115 specifikacijos
Dalies numeris RB520S30,115 Gamintojas Nexperia
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 939106 pcs Duomenų lapas RB520S30,115.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 600mV @ 200mA Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 30V
Tiekėjo prietaisų paketas SOD-523 Greitis Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Serija - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė SC-79, SOD-523 Kiti vardai 1727-6492-6
568-8470-6-ND
Veikimo temperatūra - jungtis 150°C (Max) Montavimo tipas Surface Mount
Diodo tipas Schottky Išsamus aprašymas Diode Schottky 30V 200mA Surface Mount SOD-523
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1µA @ 10V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 200mA
Talpa @ Vr, F 20pF @ 1V, 1MHz Bazinės dalies numeris RB520S30
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RB520S30YL
RB520S30YL
Gamintojai: Nexperia
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523
Sandelyje: 1391574 pcs
parsisiųsti: RB520S30YL.pdf
RFQ
RB520S-40TE61
RB520S-40TE61
Gamintojai: Rohm Semiconductor
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 40V 200MA EMD2
Sandelyje: 1120951 pcs
parsisiųsti: RB520S-40TE61.pdf
RFQ
RB520S30T1G
RB520S30T1G
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
parsisiųsti: RB520S30T1G.pdf
RB520SM-40T2R
RB520SM-40T2R
Gamintojai: LAPIS Semiconductor
parsisiųsti: RB520SM-40T2R.pdf
RB520S-30L2-TP
RB520S-30L2-TP
Gamintojai: Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 30V 100MA 2TDFN
parsisiųsti: RB520S-30L2-TP.pdf
RB520S30T1
RB520S30T1
parsisiųsti: RB520S30T1.pdf
RB520S30
RB520S30
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523F
parsisiųsti: RB520S30.pdf
RB520S30T5G
RB520S30T5G
parsisiųsti: RB520S30T5G.pdf
RB520S-30TE61
RB520S-30TE61
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 30V 200MA EMD2
parsisiųsti: RB520S-30TE61.pdf
RB520S-30LP-TP
RB520S-30LP-TP
Gamintojai: Micro Commercial Co
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 30V 100MA SOD882
parsisiųsti: RB520S-30LP-TP.pdf
RB520S-40-TP
RB520S-40-TP
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 40V 200MA SOD523