RB520S30
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
RB520S30 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RB520S30
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523F
Duomenų lapai: RB520S30.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
RB520S30 specifikacijos
Dalies numeris RB520S30 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523F "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1352572 pcs Duomenų lapas RB520S30.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 600mV @ 200mA Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 30V
Tiekėjo prietaisų paketas SOD-523F Greitis Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Serija - Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė SC-79, SOD-523F Kiti vardai RB520S30DKR
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 36 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Išsamus aprašymas Diode Schottky 30V 200mA Surface Mount SOD-523F Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1µA @ 10V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 200mA Talpa @ Vr, F -
Bazinės dalies numeris RB520S30
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
RB520SM-30T2R
RB520SM-30T2R
Gamintojai: LAPIS Semiconductor
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 30V 200MA EMD2
Sandelyje: 1116923 pcs
parsisiųsti: RB520SM-30T2R.pdf
RFQ
RB520S-40-TP
RB520S-40-TP
Gamintojai: Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 40V 200MA SOD523
Sandelyje: 710260 pcs
parsisiųsti: RB520S-40-TP.pdf
RFQ
RB520S-30TE61
RB520S-30TE61
parsisiųsti: RB520S-30TE61.pdf
RB520S30,115
RB520S30,115
Gamintojai: Nexperia
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523
parsisiųsti: RB520S30,115.pdf
RB520S30T5G
RB520S30T5G
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
parsisiųsti: RB520S30T5G.pdf
RB520S-40TE61
RB520S-40TE61
Gamintojai: Rohm Semiconductor
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 40V 200MA EMD2
parsisiųsti: RB520S-40TE61.pdf
RB520S30YL
RB520S30YL
Gamintojai: Nexperia
parsisiųsti: RB520S30YL.pdf
RB520S-30LP-TP
RB520S-30LP-TP
Gamintojai: Micro Commercial Co
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 30V 100MA SOD882
parsisiųsti: RB520S-30LP-TP.pdf
RB520S-30FTE61
RB520S-30FTE61
parsisiųsti: RB520S-30FTE61.pdf
RB520S30T1
RB520S30T1
parsisiųsti: RB520S30T1.pdf
RB520S30T1G
RB520S30T1G
parsisiųsti: RB520S30T1G.pdf
RB520S-30L2-TP
RB520S-30L2-TP
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 30V 100MA 2TDFN
parsisiųsti: RB520S-30L2-TP.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus