PSMN0R9-30YLDX
NexperiaNexperia
PSMN0R9-30YLDX Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PSMN0R9-30YLDX
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 30V 300A 56LFPAK
Duomenų lapai: PSMN0R9-30YLDX.pdf
  • Pranešimas
PSMN0R9-30YLDX specifikacijos
Dalies numeris PSMN0R9-30YLDX Gamintojas Nexperia
apibūdinimas MOSFET N-CH 30V 300A 56LFPAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 71982 pcs Duomenų lapas PSMN0R9-30YLDX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.2V @ 1mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas LFPAK56, Power-SO8
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 0.87 mOhm @ 25A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 291W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SOT-1023, 4-LFPAK Kiti vardai 1727-1858-2
568-11554-2-ND
PSMN0R9-30YLDX-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 7668pF @ 15V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 109nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 4.5V, 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 30V