PSMN0R9-25YLDX
NexperiaNexperia
Nexperia
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PSMN0R9-25YLDX
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas PSMN0R9-25YLD/LFPAK/REEL 7 Q1
Duomenų lapai: PSMN0R9-25YLDX.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
PSMN0R9-25YLDX specifikacijos
Dalies numeris PSMN0R9-25YLDX Gamintojas Nexperia
Galimas kiekis 91889 pcs Duomenų lapas PSMN0R9-25YLDX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.2V @ 1mA Vgs (maks.) ±20V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas LFPAK56, Power-SO8
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 0.85 mOhm @ 25A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 238W (Tc) Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė SC-100, SOT-669, 4-LFPAK Kiti vardai 1727-2494-6
568-12926-6-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 6721pF @ 12V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 89.8nC @ 10V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 4.5V, 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 25V