PMP4501Y,115
NexperiaNexperia
PMP4501Y,115 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PMP4501Y,115
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas TRANS 2NPN 45V 0.1A 6TSSOP
Duomenų lapai: PMP4501Y,115.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
PMP4501Y,115 specifikacijos
Dalies numeris PMP4501Y,115 Gamintojas Nexperia
apibūdinimas TRANS 2NPN 45V 0.1A 6TSSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 364766 pcs Duomenų lapas PMP4501Y,115.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 45V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 400mV @ 5mA, 100mA
Tranzistoriaus tipas 2 NPN (Dual) Matched Pair Tiekėjo prietaisų paketas 6-TSSOP, SC-88
Serija - Maitinimas - maks 300mW
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Kiti vardai 1727-5328-1
568-6766-1-ND
Darbinė temperatūra 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dažnumas - perėjimas 250MHz
Išsamus aprašymas Bipolar (BJT) Transistor Array 2 NPN (Dual) Matched Pair 45V 100mA 250MHz 300mW Surface Mount 6-TSSOP, SC-88 Nuolatinės srovės stiprumas (hFE) (Min) @ Ic, Vce 200 @ 2mA, 5V
Dabartinis - "Collector Cutoff" (maks.) 15nA (ICBO) Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 100mA