PMP4501V,115
NexperiaNexperia
Nexperia
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PMP4501V,115
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas TRANS 2NPN 45V 0.1A SOT666
Duomenų lapai: PMP4501V,115.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
PMP4501V,115 specifikacijos
Dalies numeris PMP4501V,115 Gamintojas Nexperia
apibūdinimas TRANS 2NPN 45V 0.1A SOT666 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 458144 pcs Duomenų lapas PMP4501V,115.pdf
Įtampa - Kolektoriaus spinduliuotės skirstymas (maks.) 45V Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 400mV @ 5mA, 100mA
Tranzistoriaus tipas 2 NPN (Dual) Matched Pair Tiekėjo prietaisų paketas SOT-666
Serija - Maitinimas - maks 300mW
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė SOT-563, SOT-666
Kiti vardai 1727-5222-1
568-6536-1-ND
Darbinė temperatūra 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dažnumas - perėjimas 250MHz Išsamus aprašymas Bipolar (BJT) Transistor Array 2 NPN (Dual) Matched Pair 45V 100mA 250MHz 300mW Surface Mount SOT-666
Nuolatinės srovės stiprumas (hFE) (Min) @ Ic, Vce 200 @ 2mA, 5V Dabartinis - "Collector Cutoff" (maks.) 15nA (ICBO)
Dabartinis - surinkėjas (Ic) (maks.) 100mA Bazinės dalies numeris PMP4501