BZT52-B20J
NexperiaNexperia
BZT52-B20J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZT52-B20J
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas DIODE ZENER 20V 590MW SOD123
Duomenų lapai: BZT52-B20J.pdf
  • Pranešimas
BZT52-B20J specifikacijos
Dalies numeris BZT52-B20J Gamintojas Nexperia
apibūdinimas DIODE ZENER 20V 590MW SOD123 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2626595 pcs Duomenų lapas BZT52-B20J.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 20V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±2% Tiekėjo prietaisų paketas SOD-123
Serija Automotive, AEC-Q101 Maitinimas - maks 590mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SOD-123
Kiti vardai 1727-8105-2
BZT52-B20J-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TA)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža (max) (zzt) 20 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 20V 590mW ±2% Surface Mount SOD-123
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50nA @ 14V