BZT52-B15X
NexperiaNexperia
BZT52-B15X Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZT52-B15X
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas DIODE ZENER 15V 590MW SOD123
Duomenų lapai: BZT52-B15X.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BZT52-B15X specifikacijos
Dalies numeris BZT52-B15X Gamintojas Nexperia
apibūdinimas DIODE ZENER 15V 590MW SOD123 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1322086 pcs Duomenų lapas BZT52-B15X.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 15V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±2% Tiekėjo prietaisų paketas SOD-123
Serija Automotive, AEC-Q101 Maitinimas - maks 590mW
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė SOD-123
Kiti vardai 1727-7674-6 Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TA)
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 15 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 15V 590mW ±2% Surface Mount SOD-123 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 50nA @ 10.5V