BUK9M15-60EX
NexperiaNexperia
BUK9M15-60EX Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BUK9M15-60EX
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 60V 47A LFPAK33
Duomenų lapai: BUK9M15-60EX.pdf
  • Pranešimas
BUK9M15-60EX specifikacijos
Dalies numeris BUK9M15-60EX Gamintojas Nexperia
apibūdinimas MOSFET N-CH 60V 47A LFPAK33 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 180238 pcs Duomenų lapas BUK9M15-60EX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.45V @ 1mA Vgs (maks.) ±10V
Technologija MOSFET (Metal Oxide) Tiekėjo prietaisų paketas LFPAK33
Serija Automotive, AEC-Q101, TrenchMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 13 mOhm @ 10A, 10V
Maitinimo pasipriešinimas (maks.) 75W (Ta) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SOT-1210, 8-LFPAK33 (5-Lead) Kiti vardai 1727-7316-2
BUK9M15-60EX-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 2230pF @ 25V Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 17nC @ 5V
FET tipas N-Channel FET funkcija -
Važiavimo įtampa (maks. RDS, min. RDS) 5V, 10V Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 60V