BUK9M10-30EX
NexperiaNexperia
BUK9M10-30EX Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BUK9M10-30EX
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas MOSFET N-CH 30V 54A LFPAK
Duomenų lapai: BUK9M10-30EX.pdf
  • Pranešimas
BUK9M10-30EX specifikacijos
Dalies numeris BUK9M10-30EX Gamintojas Nexperia
apibūdinimas MOSFET N-CH 30V 54A LFPAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 199533 pcs Duomenų lapas BUK9M10-30EX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.1V @ 1mA Vgs (maks.) ±10V