BUK9K32-100EX
NexperiaNexperia
BUK9K32-100EX Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BUK9K32-100EX
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas MOSFET 2N-CH 100V 26A 56LFPAK
Duomenų lapai: BUK9K32-100EX.pdf
  • Pranešimas
BUK9K32-100EX specifikacijos
Dalies numeris BUK9K32-100EX Gamintojas Nexperia
apibūdinimas MOSFET 2N-CH 100V 26A 56LFPAK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 88085 pcs Duomenų lapas BUK9K32-100EX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.1V @ 1mA Tiekėjo prietaisų paketas LFPAK56D
Serija TrenchMOS™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 31 mOhm @ 5A, 10V
Maitinimas - maks 64W Pakuotė Tape & Reel (TR)