BUK9K30-80EX
NexperiaNexperia
BUK9K30-80EX Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BUK9K30-80EX
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas MOSFET 2 N-CH 80V 17A LFPAK56D
Duomenų lapai: BUK9K30-80EX.pdf
  • Pranešimas
BUK9K30-80EX specifikacijos
Dalies numeris BUK9K30-80EX Gamintojas Nexperia
apibūdinimas MOSFET 2 N-CH 80V 17A LFPAK56D "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 115786 pcs Duomenų lapas BUK9K30-80EX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.1V @ 1mA Tiekėjo prietaisų paketas LFPAK56D
Serija Automotive, AEC-Q101 Rds On (Max) @ Id, Vgs 26 mOhm @ 5A, 10V
Maitinimas - maks 53W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SOT-1205, 8-LFPAK56 Kiti vardai 1727-7407-2
BUK9K30-80EX-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 2297pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 17.5nC @ 5V FET tipas 2 N-Channel (Dual)
FET funkcija Logic Level Gate Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 80V