BUK7K29-100EX
NexperiaNexperia
BUK7K29-100EX Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BUK7K29-100EX
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas MOSFET 2N-CH 100V 29.5A LFPAK56
Duomenų lapai: BUK7K29-100EX.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BUK7K29-100EX specifikacijos
Dalies numeris BUK7K29-100EX Gamintojas Nexperia
apibūdinimas MOSFET 2N-CH 100V 29.5A LFPAK56 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 66831 pcs Duomenų lapas BUK7K29-100EX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Tiekėjo prietaisų paketas LFPAK56D
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 24.5 mOhm @ 10A, 10V
Maitinimas - maks 68W Pakuotė Original-Reel®