BUK7K23-80EX
NexperiaNexperia
BUK7K23-80EX Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BUK7K23-80EX
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas MOSFET 2 N-CH 80V 17A LFPAK56D
Duomenų lapai: BUK7K23-80EX.pdf
  • Pranešimas
BUK7K23-80EX specifikacijos
Dalies numeris BUK7K23-80EX Gamintojas Nexperia
apibūdinimas MOSFET 2 N-CH 80V 17A LFPAK56D "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 101114 pcs Duomenų lapas BUK7K23-80EX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Tiekėjo prietaisų paketas LFPAK56D
Serija Automotive, AEC-Q101 Rds On (Max) @ Id, Vgs 23 mOhm @ 10A, 10V
Maitinimas - maks 53W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SOT-1205, 8-LFPAK56 Kiti vardai 1727-7404-2
BUK7K23-80EX-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Įvesties talpa (Ciss) (maks.) @ Vds 1542pF @ 25V
Vartai (Qg) (maks.) @ Vgs 22.8nC @ 10V FET tipas 2 N-Channel (Dual)
FET funkcija Standard Išleidimo į šaltinio įtampą (Vdss) 80V