BAS70-06W,115
NexperiaNexperia
BAS70-06W,115 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BAS70-06W,115
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT323
Duomenų lapai: BAS70-06W,115.pdf
  • Pranešimas
BAS70-06W,115 specifikacijos
Dalies numeris BAS70-06W,115 Gamintojas Nexperia
apibūdinimas DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT323 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1501941 pcs Duomenų lapas BAS70-06W,115.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1V @ 15mA Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 70V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-323-3 Greitis Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SC-70, SOT-323 Kiti vardai 1727-4811-2
568-6011-2-ND
BAS70-06W T/R
BAS70-06W T/R-ND
BAS70-06W,115-ND
Veikimo temperatūra - jungtis 150°C (Max) Montavimo tipas Surface Mount
Diodo tipas Schottky Diodų konfigūracija 1 Pair Common Anode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount SC-70, SOT-323 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 10µA @ 70V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 70mA (DC) Bazinės dalies numeris BAS70-06W