BAS70-06T-7-F
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
BAS70-06T-7-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BAS70-06T-7-F
Gamintojas / Gamintojas: Diodes Incorporated
Prekės aprašymas DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT523
Duomenų lapai: BAS70-06T-7-F.pdf
  • Pranešimas
BAS70-06T-7-F specifikacijos
Dalies numeris BAS70-06T-7-F Gamintojas Diodes Incorporated
apibūdinimas DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT523 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 466760 pcs Duomenų lapas BAS70-06T-7-F.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1V @ 15mA Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 70V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-523 Greitis Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Serija - Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 5ns
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SOT-523
Kiti vardai BAS70-06T-7-F-ND
BAS70-06T-7-FDITR
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Anode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount SOT-523
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100nA @ 50V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 70mA (DC)