74LVC240APW,118
NexperiaNexperia
74LVC240APW,118 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74LVC240APW,118
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas IC BUFFER INVERT 3.6V 20TSSOP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
74LVC240APW,118 specifikacijos
Dalies numeris 74LVC240APW,118 Gamintojas Nexperia
apibūdinimas IC BUFFER INVERT 3.6V 20TSSOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 377478 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 1.2 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 20-TSSOP
Serija 74LVC Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Išvesties tipas 3-State
Kiti vardai 1727-6675-6
568-8976-6-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Elementų skaičius 2 Bitų vienam elementui skaičius 4
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks Logikos tipas Buffer, Inverting
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas -
Išsamus aprašymas Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-TSSOP Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 24mA, 24mA