74LVC240AD,118
NexperiaNexperia
Nexperia
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74LVC240AD,118
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas IC BUFFER INVERT 3.6V 20SO
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
74LVC240AD,118 specifikacijos
Dalies numeris 74LVC240AD,118 Gamintojas Nexperia
apibūdinimas IC BUFFER INVERT 3.6V 20SO "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 305308 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas 1.2 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 20-SO
Serija 74LVC Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Išvesties tipas 3-State
Kiti vardai 74LVC240AD-T
74LVC240AD-T-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Elementų skaičius 2 Bitų vienam elementui skaičius 4
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks Logikos tipas Buffer, Inverting
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvesties tipas -
Išsamus aprašymas Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SO Dabartinis - išėjimo aukštas, žemas 24mA, 24mA