74HCT390D,653
NexperiaNexperia
74HCT390D,653 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74HCT390D,653
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas IC DUAL DECADE RIPP COUNT 16SOIC
Duomenų lapai: 74HCT390D,653.pdf
  • Pranešimas
74HCT390D,653 specifikacijos
Dalies numeris 74HCT390D,653 Gamintojas Nexperia
Galimas kiekis 302258 pcs Duomenų lapas 74HCT390D,653.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5V ~ 5.5V Triggerio tipas Negative Edge
Laikas - Tiekėjo prietaisų paketas 16-SO
Serija 74HCT Atstatyti Asynchronous
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Kiti vardai 74HCT390D-T
74HCT390D-T-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Elementų skaičius 2 Bitų vienam elementui skaičius 4
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks Logikos tipas Counter, Decade
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Kryptis Up
Išsamus aprašymas Counter IC Counter, Decade 2 Element 4 Bit Negative Edge 16-SO Grafas 55MHz