74HCT390D,652
NexperiaNexperia
74HCT390D,652 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 74HCT390D,652
Gamintojas / Gamintojas: Nexperia
Prekės aprašymas IC DUAL DECADE RIPP COUNT 16SOIC
Duomenų lapai: 74HCT390D,652.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
74HCT390D,652 specifikacijos
Dalies numeris 74HCT390D,652 Gamintojas Nexperia
Galimas kiekis 250040 pcs Duomenų lapas 74HCT390D,652.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5V ~ 5.5V Triggerio tipas Negative Edge
Laikas - Tiekėjo prietaisų paketas 16-SO
Serija 74HCT Atstatyti Asynchronous
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Kiti vardai 1727-2627
568-13105-ND
74HCT390D
74HCT390D,652-ND
74HCT390D-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Elementų skaičius 2 Bitų vienam elementui skaičius 4
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks Logikos tipas Counter, Decade
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Kryptis Up
Išsamus aprašymas Counter IC Counter, Decade 2 Element 4 Bit Negative Edge 16-SO Grafas 55MHz